O mnie

DJ na wesele, DJ weselny, DJ na imprezę firmową, DJ na wszystko, albo może bardziej prezenter…Przeglądając konkurencyjne strony doszedłem do wniosku, że jesteśmy grupą „wybraną” i trudno będzie napisać o sobie coś, czego nie ma gdzie indziej. Serce rośnie i duma rozpiera – wszyscy jak jeden mąż:
– najlepsze nagłośnienie na świecie (ja też mam),
– najbardziej atrakcyjne, nowoczesne oświetlenie efektowe, głowy, dymy, lasery… (to też mam)
– kultura osobista… instruktora savoir vivre (jest i u mnie)
– poczucie humoru godne topowego kabareciarza (jakżeby inaczej)
– umiejętność tworzenia klimatu muzycznego jak u najlepszego radiowca (no przecież)
– fantastyczny głos lektora filmowego (albo lepiej)
– piękni i młodzi (wreszcie coś, czym różnię się od większości pozostałych: piękny nigdy nie byłem i tak już zostało, młody kiedyś byłem ale to już minęło)
– doświadczenie zawodowe – zagrane wszystkie imprezy na świecie ( ja swoje pierwsze grałem na… gramofonach bambino z płyt „pocztówek”, co daje sporą przewagę)

Dj na wesele to moja specjalizacja od 2007 roku. Kluby zostawiam młodym adeptom DJ-ki, niech miksują. Jako Dj weselny daję sobie radę wyjątkowo dobrze. Łódź to podstawowe miejsce mojego działania, ale zna mnie również Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków i wiele innych mniej znanych miejscowości.

W szeroko pojętej branży rozrywkowej od… 1992 roku. W węziej pojętej ( firma eventowa: www.zabawawkasyno.pl – polecam jako dodatkową atrakcję na wesele lub poprawiny, nie mówiąc o imprezie firmowej, jubileuszu czy każdej innej okazji) od 2005 roku. Dj na wesele to szczególny rodzaj pracy a ja jestem w tym dobry. Tylko przez wrodzoną skromność nie piszę – najlepszy Dj weselny w Łodzi i poza Łodzią. Namawiam do niezobowiązującego spotkania, bo zamienione kilka słów mówi o człowieku wiele więcej niż kilka zapisanych drobnym drukiem stron. Często działa także efekt „chemii”. Zaiskrzy to gram Wam wesele, nie zaiskrzy to gra…. ktoś inny.

Czy lepiej? Tego akurat już nikt nie sprawdzi.